KONST / Litografier / Serigrafi 11795234
nr 1179 5234
Nils Kölare
(1930-2007), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 39/70, bladets mått: 46,5x36,5 cm
Nils Kölare, född 1930 i Flen, död 2007, svensk tecknare och målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 april 2018
kl 18:20:59
100 kr
200 kr
Nils Kölare
Läs mer om Nils Kölare